przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Powołania dla zawodniczek Akademii Miedzi

2017_KOBIETY_SPARING_-_Polska_U-15_-_22.jpgSiedem zawodniczek Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica otrzymało powołania do kobiecej kadry DZPN U-16 na zgrupowanie szkoleniowe oraz mecz eliminacyjny Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych.

Oliwia Macała, Urszula Jankowska, Weronika Kaczor, Agata Gaweł, Adriana Achcińska, Gabriela Kowalik i Nikola Rajchel otrzymały powołanie do kadry kobiet DZPN U-16 na zgrupowanie i mecz eliminacyjny Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych, które odbędą się w Dzierżoniowie 25 października. Na liście rezerwowej znalazła się także Julita Firuta zawodniczka Miedzi Legnica.

Trenningi
Sklep Miedzi Legnica SA

Akademia Piłkarskia Miedzi Legnica szkoli w tej chwili ponad 400 dzieci, podzielonych na 15 grup rozgrywkowych, z którymi pracują wykwalifikowani trenerzy. Osobne specjalistyczne trenningi mają też młodzi bramkarze. Młodzież szkolona w Akademii Miedzi jest w wieku od 4 do 21 lat.

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.