przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

CLJU-17: Miedź rządziła w Gorzowie Wielkopolskim

2017_CLJM_-_Stilon_Gorzow_-_39.jpgPodopieczni trenerów Hubert Łysy – Wojciech Łobodziński w kolejnym ligowym meczu mierzyli się w Gorzowie Wielkopolskim z miejscowym Stilonem. Miedź pewnie zdobyła trzy punkty aplikując rywalom cztery gole.

Miedź w pierwszej połowie zdobyła tylko jednego gola, którego zdobył w 36 minucie Marcel Czajkowski. Pozostałe gole padały już po przerwie. W 49 i 50 minucie do siatki gospodarzy trafił Rafał Adamski, który po przerwie pojawił się na placu gry zmieniając Czajkowskiego. Ostatniego gola w ostatniej minucie gry Filip Samek.

Stilon Gorzów - Miedź Legnica 0:4 (0:1)

Bramki: 36 Czajkowski, 49, 51 Adamski, 80 Samek

Miedź Legnica: Gorzelski - Żarkowski (41 Samek), Kołodziejek (41 Wrzesiński), Raczkowski (60 Rycombel), Gutek (55 Wiernek), Czajkowski (41 Adamski), Lewandowski, Michułka, Petlakowski (60 Słupski), Pulikowski, Rokosz.

Trenningi
Sklep Miedzi Legnica SA

Akademia Piłkarskia Miedzi Legnica szkoli w tej chwili ponad 400 dzieci, podzielonych na 15 grup rozgrywkowych, z którymi pracują wykwalifikowani trenerzy. Osobne specjalistyczne trenningi mają też młodzi bramkarze. Młodzież szkolona w Akademii Miedzi jest w wieku od 4 do 21 lat.

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.