przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

CLJ U-19: Bezbramkowy remis w strugach deszczu

2017_CLJU-19_MIedz_-_Arka_Gdynia__-_7.jpgJuniorzy starsi CLJ Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica podejmowali na własnym boisku Arkę Gdynia. Spotkanie rozgrywane było w strugach deszczu, choć mimo to, mogło się podobać. Szybkie akcje, dużo strzałów i wielka wola walki, to wszystko widzieliśmy w tym spotkaniu.

Pomimo bezbramkowego remisu obie drużyny zostawiły sporo zdrowia na boisku. Zarówno jeden i drugi zespół miał swoje okazje, których nie wykorzystał. Miedź już w doliczonym czasie gry mogła zdobyć zwycięskiego gola. Po faulu gracza Arki na linii 16 metrów, za co zawodnik gości otrzymał bezpośredni czerwony kartonik, rzut wolny wykonywał Jan Januszek. Jednak zamiast posłać piłkę po śliskiej nawierzchni, zawodnik Miedzi uderzył mocno i wysoko nad bramką. Wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się podziałem punktów.

Miedź Legnica - Arka Gdynia 0:0

Miedź Legnica: Piotrowski - Stanuszek, Machowski, Stasiak, Kocik, Kisiel, Śliwiński, Januszek, Kaźmierczak, Zagórski (53 Cukier), Stróżyk. 

Trenningi
Sklep Miedzi Legnica SA

Akademia Piłkarskia Miedzi Legnica szkoli w tej chwili ponad 400 dzieci, podzielonych na 15 grup rozgrywkowych, z którymi pracują wykwalifikowani trenerzy. Osobne specjalistyczne trenningi mają też młodzi bramkarze. Młodzież szkolona w Akademii Miedzi jest w wieku od 4 do 21 lat.

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.