przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

OBIEKTY

obiekty.jpg

Naszym zawodnikom, oprócz profesjonalnie prowadzonego procesu szkolenia, zapewniamy dostęp do najwyższej jakości infrastruktury sportowej. Oprócz nowoczesnych obiektów treningowych klub dysponuje także miejscami noclegowymi w bursie dla młodych zawodników i w hostelu oraz korzysta z nowoczesnej siłowni i klubu fitness Condizione. Biura klubu, szatnie, gabinety fizjoterapii i odnowy biologicznej oraz sala odpraw znajdują się w pomieszczeniach bezpośrednio pod trybuną C stadionu, co znacznie ułatwia logistykę. Szatnię zawodników zarówno od głównej płyty jak i bocznych boisk treningowych dzieli zaledwie kilkadziesiąt metrów.

Podstawowe obiekty, z których korzystają zawodnicy Miedzi:

- kompleks boisk treningowych Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica przy ul. Świerkowej

- bursa dla młodych zawodników

- hostel oferujący kilkadziesiąt miejsc noclegowych

- siłowania w siedzibie klubu w trybunie C

- gabinet fizjoterapii i odnowy biologicznej

- basen "Delfinek"

- siłowania w budynku bursy

- gabinet fizjoterapii

Trenningi
Sklep Miedzi Legnica SA

Akademia Piłkarskia Miedzi Legnica szkoli w tej chwili ponad 400 dzieci, podzielonych na 15 grup rozgrywkowych, z którymi pracują wykwalifikowani trenerzy. Osobne specjalistyczne trenningi mają też młodzi bramkarze. Młodzież szkolona w Akademii Miedzi jest w wieku od 4 do 21 lat.

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.